Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/aasecsbi/public_html/wp-content/uploads Gizlilik Politikası – eCs Bilişim, Site Kurulumu, Reklam, İç-Dış Seo, Site Analiz, Sosyal Medya ve E-Ticaret ve Pazarlama

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK BEYANI

—-

BÖLÜM 1 – BİLGİLERİNİZLE NE YAPIYORUZ?

Mağazamızdan bir şey satın aldığınızda, satın alma ve satış sürecinin bir parçası olarak, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olacak bilgileri bize sağlamak için bilgisayarınızın internet protokol (IP) adresini de otomatik olarak alırız.

E-posta ile pazarlama (varsa): İzninizle size mağazamız, yeni ürünlerimiz ve diğer güncellemeler hakkında e-postalar gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 – ONAY

Benim onayımı nasıl alırsınız?

Bir işlemi tamamlamak, kredi kartınızı doğrulamak, sipariş vermek, teslimat düzenlemek veya bir satın alma işlemini iade etmek için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, bu bilgileri toplamamıza ve yalnızca bu nedenle kullanmamıza izin verdiğinizi ima ederiz.

Kişisel bilgilerinizi pazarlama gibi ikincil bir nedenle istersek, sizden doğrudan açık rızanızı isteriz veya size hayır deme fırsatı veririz.

Onayımı nasıl geri çekerim?

Kaydolduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, herhangi bir zamanda, ersincumasevindi@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçerek veya bize e-posta göndererek, bilgilerinizi toplamaya, kullanmaya veya ifşa etmeye devam etmek için sizinle iletişim kurmamıza ilişkin onayınızı geri çekebilirsiniz. adresinde: Şirketim Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan ÇAVUŞOĞLU Caddesi No:20 Atakum/Samsun

BÖLÜM 3 – AÇIKLAMA

Kanunen bunu yapmamız gerekiyorsa veya Hizmet Şartlarımızı ihlal ederseniz kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 – MAĞAZA

Ödeme:

Satın alma işleminizi tamamlamak için bir doğrudan ödeme ağ geçidi seçerseniz Shopify, kredi kartı verilerinizi depolar. Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI-DSS) aracılığıyla şifrelenir. Satın alma işlemi verileriniz, yalnızca satın alma işleminizi tamamlamak için gerekli olduğu sürece saklanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra satın alma işlemi bilgileriniz silinir.

Tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak çabası olan PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur.

PCI-DSS gereksinimleri, mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından kredi kartı bilgilerinin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için Shopify’ın Hizmet Şartlarını buradan veya Gizlilik Bildirimini buradan da okuyabilirsiniz.

BÖLÜM 5 – ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü taraf sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize sağladıkları hizmetleri yerine getirmelerine izin vermek için gerekli olduğu ölçüde toplayacak, kullanacak ve ifşa edecektir.

Ancak, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlemi işlemcileri gibi belirli üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların, satın almayla ilgili işlemleriniz için onlara sağlamamız gereken bilgilerle ilgili olarak kendi gizlilik politikaları vardır.

Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından nasıl ele alınacağını anlayabilmeniz için gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Özellikle, belirli sağlayıcıların sizden veya bizden farklı bir yargı yetkisi alanında yer alan tesislere sahip olabileceğini veya tesislere sahip olabileceğini unutmayın. Dolayısıyla, bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, bilgileriniz o hizmet sağlayıcının veya tesislerinin bulunduğu yargı bölgesinin/bölgelerinin yasalarına tabi olabilir.

Örnek olarak, Kanada’da bulunuyorsanız ve işleminiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde bulunan bir ödeme ağ geçidi tarafından işleniyorsa, bu işlemin tamamlanmasında kullanılan kişisel bilgileriniz Vatanseverlik Yasası da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Devleti mevzuatı uyarınca ifşaya tabi olabilir.

Mağazamızın web sitesinden ayrıldığınızda veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamaya yönlendirildiğinizde, artık bu Gizlilik Politikasına veya web sitemizin Hizmet Koşullarına tabi olmazsınız.

Bağlantılar

Mağazamızdaki linklere tıkladığınızda sizi sitemizden uzaklaştırabilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve sizi onların gizlilik bildirimlerini okumaya teşvik ediyoruz.

BÖLÜM 6 – GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için makul önlemleri alıyoruz ve uygunsuz bir şekilde kaybolmadığından, kötüye kullanılmadığından, erişilmediğinden, ifşa edilmediğinden, değiştirilmediğinden veya imha edilmediğinden emin olmak için sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyoruz.

Bize kredi kartı bilgilerinizi verirseniz, bilgiler güvenli yuva katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve bir AES-256 şifrelemesi ile saklanır. İnternet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir aktarım yöntemi %100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gereksinimlerini takip ediyor ve genel kabul görmüş ek endüstri standartlarını uyguluyoruz.

KURABİYE

Burada kullandığımız çerezlerin bir listesi bulunmaktadır. Çerezleri devre dışı bırakmak isteyip istemediğinizi seçebilmeniz için bunları burada listeledik.

_session_id, benzersiz belirteç, oturumsal, Shopify’ın oturumunuzla ilgili bilgileri (yönlendiren, açılış sayfası vb.) depolamasına izin verir.

_shopify_visit, veri tutulmadı, Son ziyaretten itibaren 30 dakika boyunca kalıcı, Web sitesi sağlayıcımızın dahili istatistik izleyicisi tarafından ziyaret sayısını kaydetmek için kullanılır

_shopify_uniq, tutulan veri yok, ertesi günün gece yarısı (ziyaretçiye göre) sona eriyor, Tek bir müşteri tarafından bir mağazaya yapılan ziyaretlerin sayısını sayar.

sepet, benzersiz jeton, 2 hafta boyunca kalıcı, Sepetinizin içeriği hakkında bilgi depolar.

_secure_session_id, benzersiz belirteç, oturumsal

storefront_digest, benzersiz belirteç, belirsiz Mağazanın bir parolası varsa, bu, mevcut ziyaretçinin erişiminin olup olmadığını belirlemek için kullanılır.

BÖLÜM 7 – RIZAM YAŞI

Bu siteyi kullanarak, ikamet ettiğiniz eyalette veya ilde en az reşit yaşta olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalet veya ilde en az reşit olduğunuzu ve aşağıdakilerden herhangi birine izin vermek için bize onay verdiğinizi beyan etmektesiniz. bu siteyi kullanmak için küçük bağımlılarınız.

BÖLÜM 8 – BU GİZLİLİK POLİTİKASININ DEĞİŞİKLİKLERİ

Bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutuyoruz, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlandıkları anda yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında kullandığımızı ve/veya ifşa ettiğimizi bilmeniz için güncellendiğini burada size bildireceğiz. o.

Mağazamız başka bir şirket tarafından satın alınır veya birleştirilirse, size ürün satmaya devam edebilmemiz için bilgileriniz yeni sahiplerine aktarılabilir.

SORULAR VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sizin hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek, bir şikayette bulunmak veya daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ersincumasevindi@gmail.com adresinden posta yoluyla Gizlilik Uyum Görevlimiz ile iletişime geçin.

[Re: Gizlilik Uyum Görevlisi]

[Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan ÇAVUŞOĞLU Caddesi No:20 Atakum/Samsun]