Hit

Kurumsal & Bireysel İnternet Sitesi Kurulumu (Mobil Uyumlu)

 500
In stock
Açıklama

Web sitesi oluşturucu, kod yazmanıza veya düzenlemenize gerek kalmadan web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Bir web sitesi oluşturucu ile çalışmak nispeten kolaydır, çünkü ne görürsen onu alırsın düzenleme arayüzü sunarlar, yani sitenizi düzenlerken gördüğünüz şey, web siteniz canlıysa gerçekte göreceğiniz şeydir ve bir tarayıcıda görüntülendi. En iyi web sitesi kurucuları, profesyonelce tasarlanmış web sitesi şablonları, sürükle ve bırak editörleriyle çalışılması kolay ve ‘yerleşik’ barındırma hizmetleri gibi özellikler bakımından zengindir.

Site kurucular , işletmelerinin çevrimiçi varlığını yönetmek ve pazarlamak için uygun maliyetli bir çözüm arayan küçük işletme sahipleri ve girişimciler için idealdir. Web sitesi kurucuları sadece bir site oluşturmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda barındırma ve alan adı kurulumu, SEO ayarları ve sosyal medya entegrasyonları ve form oluşturucular gibi pazarlama araçlarını da içerir. Bazı site oluşturucular, web sitenizle bütünleşen bir CRM ve e-posta pazarlama çözümü de sunar.

 

Kodlama deneyimine ihtiyaç olmadığından, web sitesi oluşturucu platformuyla bir web sitesi oluşturmak herkes için gerçekçi bir seçenektir. Bu adım adım ilerleyen bir süreçtir. Bütün hepsini sizin yerinize biz yapıyoruz.

  1. Önceden tasarlanmış bir şablon seçmek
  2. Sitenizin işlevselliğini özelleştirmek ve geliştirmek için widget’lar ve öğeler ekleyin (blog, sosyal medya düğmeleri, fotoğraf galerileri, alışveriş sepeti gibi)
  3. Web sitenizi yayınlıyoruz ve isterseniz sonraki süreçlerde anahtar kelimelerde üst sayfalara çıkmasını sağlıyoruz.
Değerlendirmeler (0)
Be the first to review this item. Share your rating and review so that other customers can decide if this is the right item for them.
Write a review
Your review
Your rating
Name
Email