- 17 %

Web Site Analizi ( Web Site SEO, Hız, Rekabet ve Trafik Analizi)

SKU: seo site analizi optimizasyon rakip site analiz arastirma web site analizi hız analizi Category: Tags: , , , ,
 300  250
In stock
Açıklama

Web sitesi analizi nedir?

Web sitesi analizi, bir web sitesinin performansını SEO, hız, rekabet ve trafikle ilgili olarak test etme ve analiz etme uygulamasıdır.

Herhangi bir site, sonuçlar daha sonra iyileştirmek için kullanılırsa, örneğin, genel hızı artırmak için sayfa boyutunu küçültmek veya daha fazla dönüşüm için çok fazla trafiğe sahip bir açılış sayfasını optimize etmek gibi, bir tür web sitesi analizinden yararlanabilir.

Web sitesi analizine kullanıcı odaklı bir yaklaşım

Hepimiz Google’da iyi sıralanan, hızlı ve büyük kullanılabilirlik sorunları olmayan bir siteye sahip olmanın önemli olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Rekabet ortamınızı anlamanın ve web sitenize gelen trafiği en üst düzeye çıkarmanın işletmeniz için de aynı derecede önemli olduğunu kabul edebiliriz.

Standart web sitesi analizi, bir uyarı ile yukarıdakilerin hepsini elde etmenize yardımcı olur: size net bir rekabet avantajı sağlamaz çünkü rakipleriniz de bunu yapıyor . Hepsi de kullandığınız aynı SEO, performans ve trafik araçlarına erişebilir.

Ancak işte yararlanabileceğiniz ve web sitenize% 100 özgü başka bir içgörü biçimi: kullanıcılarınızın bakış açısı.

ONLARIN sitenize nasıl ulaştıklarını, ondan ne istediklerini, bunu nasıl deneyimlediklerini, ONLAR için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenmek – bu size web sitenizi ziyaret eden kişiler için harika bir deneyim oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz bütünsel içgörüyü sağlayacaktır

Değerlendirmeler (0)
Be the first to review this item. Share your rating and review so that other customers can decide if this is the right item for them.
Write a review
Your review
Your rating
Name
Email